Podsumowanie
Na tym ekranie znajduje się podsumowanie koszyka. Klikamy przejdź do realizacji zamówienia

Zaloguj się
Jeśli posiadasz konto w naszym sklepie, zaloguj się. Zapisane adresy automatycznie zostaną użyte do zamówienia. Jeśli konta nie posiadasz, wypełnij formularz „Szybkie zakupy”. Klikamy przejdź do realizacji zamówienia

Adres
Tutaj akceptujemy / zmieniamy adres do wysyłki. W tym miejscu możemy również dodać komentarz do naszego zamówienia. Klikamy przejdź do realizacji zamówienia

Wysyłka
W tym miejscu wybieramy sposób dostawy naszych zakupów. Cennik poszczególnych dostawców jest wyświetlony po prawej stronie. W przypadku mniejszych przedmiotów istnieje możliwość wysyłki pocztą polską. W pozostałych przypadkach korzystamy z kuriera, co gwarantuje sprawną dostawę.

Musimy również zaakceptować regulamin, klikając kwadracik poniżej.

Klikamy przejdź do realizacji zamówienia

Płatność
W przypadku, gdy chcemy zapłacić zwykłym przelewem, klikamy pierwszą opcję. Na następnym ekranie klikamy potwierdź zamówienie, aby zostało ono zarejestrowane w naszym systemie. Przycisk ten służy również do potwierdzenia płatności za pobraniem.

Uwaga! Przesyłki pocztą polską wysyłamy wyłącznie po przedpłacie.

Przy przedpłacie, lub chęci szybkiego zapłacenia za odbiór osobisty, wybieramy opcję Płać z Przelewy24. Ta opcja jest zdecydowanie najszybsza ze wszystkich metod płatności. 

Finalny ekran pokazuje nam zaakceptowane zamówienie, wraz z danymi do przelewu.